24 Temmuz 2015 Cuma

Kitap Tanıtımı: Şeytanın İzi / Joy Fielding


Kitap Adı: Şeytanın İzi

Yazar Adı: Joy Fielding

Yayınevi: Nemesis Kitap

Çevirmen: Nihal Akcan

Kapak Tasarım: Başak Yaman Eroğlu

Sayfa Sayısı: 488

Fiyatı: 24TL

Tanıtım Bülteni

PE-ŞİN-DE-YİM!
Bailey Carpenter, işinde oldukça başarılı bir özel dedektiftir. Bağlı bulunduğu şirketin onu görevlendirdiği araştırma için, birinin evini gözetlemeye başlar. Evin etrafında olanları görmesine yetecek kadar yakın bir arazide, çalıların arasına gizlenir. Ancak onu büyük bir şok beklemektedir. Bir saldırgan!

TAM ARKANDA!
Gözlerini yeniden açtığında, hafızası, hiç hatırlamak istemeyeceği şeylerle doludur. Korkunç bir saldırıya uğramıştır. Yüzünü göremediği saldırganın ona yaptıkları Bailey’i bir daha asla geri dönemeyeceği karanlık bir yola sürükler.

YENİDEN GELECEĞİM!
Saldırganın onu yeniden bulacağından korkan Bailey, kime güveneceğini bilemez. Kendini evine kapatmıştır. Şüphelendiği herkesi teker teker yerel polise şikâyet eder. Bu şikâyetler öyle bir hal alır ki, polis Bailey’i, gördüğü herkesi ona saldıran adam zanneden bir paranoyak olarak görmeye başlar ve ciddiye almaz. İşte tam da bu noktada Bailey yapayalnız kalır. Artık kendinden başka kimsesi yoktur. Ya av olacaktır ya da avcı!

2 yorum:

 1. Uzun zamandır sizin bir yazı paylaşmanızı bekledim :) Hoşgeldiniz mi demeliyim ? :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim, yorumunuz beni çok mutlu etti :)))
   Yaz, sıcaklar, ramazan, bir de okulların tatil olması (bizim ufaklık evde olduğu için) bilgisayarın başına fazla oturamadım. Ama bundan sonra daha sık buralarda olacağımı umuyorum... HOŞBULDUK :)

   Sil

Bunlar da ilginizi cekebilir :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...