11 Haziran 2013 Salı

Yeni Çıkan Kitap: İyi ki Geldin - Debbie Macomber


Selam! Debbie Macomber'ın yepyeni bir kitabı daha bizlerle. Görünce hemen sizlerle paylaşmak istedim. Kitapla ilgili bilgiler şöyle:

Kitap Adı: İyi ki Geldin

Yayıncı: Epsilon Yayıncılık

Sayfa Sayısı: 440

Arka Kapak Yazısı:

İyi ki Geldin

Libby Morganın yıllardır tek bir hayali vardır: Büyük iş yükü altında çalıştığı hukuk firmasına ortak olmak. Kariyeri için arkadaşları, evliliği ve aile kurma şansı da dahil olmak üzere her şeyden feragat etmiştir. Patronu onu ofisine çağırdığında, Libby en sonunda güzel haberi alacağını zanneder, fakat sarsıcı gerçek onu beklemektedir: İşten çıkarılmıştır ve tüm hayatını yeni baştan kurmak zorundadır hem de hiç vakit kaybetmeden. Bütün uğraşlarına rağmen iş bulamayınca Libby eski arkadaşlarıyla tekrar bağlantı kurar ve öğleden sonralarını da sıcacık bir yüncü dükkânı olan Bir Yumak Mutlulukta geçirmeye başlar. Burada dükkânın iyi huylu sahibi Lydia, Lydianın çocukluktan yeni çıkmış olan enerjik kızı Casey ve Caseyin en iyi arkadaşı olan Avayla yakın bir ilişki kurar. Utangaç ama sıkıntılı bir kız olan Ava, Libbynin geleceğini şaşırtıcı ve köklü bir şekilde yeniden biçimlendirecektir. Bir Yumak Mutlulukun ikinci yuvası buradaki kadınların da ikinci ailesi olmasıyla birlikte, Libby sahip olduğu bu yeni hayattan büyük bir zevk almaya başlar. Hatta, onun için mükemmel bir seçenek olarak görünen etkileyici ve yakışıklı bir doktorla romantizm yaşamak için gereken zamanı bile bulur. Ama olaylar gelişirken, Libby çok sevdiği yeni yaşamını sonsuza kadar değiştirebilecek bir tercih yapmak zorunda kalır. Sımsıcak bir anlatımı ve zengin dokunmuş bir kumaşı olan İyi ki Geldin, yeni başlangıçların vaadi ve dostluğun ve aşkın sonsuz keyifleriyle dolu bir roman.

3 yorum:

 1. Bu kadının kitap yazma hızı bende önyargı oluşturuyor. Ama tabii sevenleri için bu güzel olsa gerek.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında çok daha önce yazdığı kitaplar sıklıkla Türkçe'ye çevriliyor. Tabi ki sizin de söylediğiniz gibi biz Debbie Macomber sevenler şikayetçi değiliz :)

   Sil
  2. Hımmmmm oldukça mantıklı:)

   Küçük Mucizeler Dükkanı'nı çok sevmemiştim ama bir şans daha vereceğim, içimde kalmasın:)

   Sil

Bunlar da ilginizi cekebilir :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...