5 Mayıs 2014 Pazartesi

Kitap Tanıtımı: Peter Pan Ölmeli - John Verdon

John Verdon yepyeni kitabı ile yine bizlerle.

Kitap Adı: Peter Pan Ölmeli

Yazar Adı: John Verdon

Yayınevi: Koridor Yayıncılık

Sayfa Sayısı: 528

Fiyat: 22TL

Arka Kapak Yazısı

JOHN VERDONUN ŞİMDİYE DEK YAZDIĞI BU EN ŞAŞIRTICI ROMANINDA, HER OLAYI bilmeceler-bulmacalar-205.html'>BULMACA ÇÖZER GİBİ ELE ALAN DAVE GURNEY, POLİSİN BELİRTTİĞİ ŞEKİLDE İŞLENMESİ İMKANSIZ OLAN BİR CİNAYETİ SIRA DIŞI DEHASIYLA ÇÖZEBİLECEK Mİ

Varlıklı bir işadamı, annesinin cenazesinde suikasta kurban gitmiştir. Suçlu bulunan karısı tutuklanır ve ömür boyu hapse mahkum edilir. Onun masum olduğuna inanan sürgündeki dedektif Hardwick, bu esrarı çözebilecek tek kişinin, Dahi Dedektif DaveGurneyin kapısını çalar.
Suikastçının, bulunduğu noktadan hedefi vurabilmesinin imkansızlığı sadece Gurneyin dikkat edebileceği küçük bir ayrıntıydı.
Gurney, soruşturma için delilleri toplamaya başladıkça birbiri ardına tuhaflıklar olduğunu fark eder ve çok geçmeden tehlikeli bir adamın, sonucunda sadece ölüm olan şeytani hamleleriyle karşı karşıya kalır. Bu adamla alay eden herkes, bir gün ansızın ortadan kaybolmuş, kendilerinden bir daha hiç haber alınamamıştır. Öldürürken hep aynı şarkıyı mırıldanan, dünyanın en azılı tetikçisi, çocuk görünümlü olduğu için Peter Pan denilen sihirbaz bir cani.
Dehşet verici bir olay ve çatallı yol ayrımında bir dedektif. Kesinlikle başarılı bir kombinasyon.New York Daily News
SherlockHolmes gibi Gurney de gerçeğe o derece susamış, hassas ve mantıklı.New York Times
John Verdon gizemli bir olayın akıl almaz örgüsünü işlerken hikayenin en beklenmedik anında ortaya çıkıveren, şeytani bir kurnazlığa sahip.Washington Post

2 yorum:

  1. Aklından bir sayı tut ve gözlerini sımsıkı kapat ı okudum şeytanı uyandırmayı da şimdi okuyorum bu kitabı da en yakın zamanda alacağım:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bahsettiğiniz üç kitabı da okudum. Bu kitabı ben de en kısa zamanda okumak istiyorum. Keyifli okumalar.

      Sil

Bunlar da ilginizi cekebilir :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...