18 Kasım 2013 Pazartesi

Kitap Tanıtımı: 9 Ejder - Michael Connelly

Yakında çıkacak olan bu macera kitabını sizlerle paylaşmak istedim. Altın Kitaplardan çıkan bu kitap Michael Connelly imzasını taşıyor. İşte kitabımızın tanıtımı.
 
Kitap Adı: 9 Ejder
 
Yazar Adı: Michael Connelly
 
Yayınevi: Altın Kitaplar
 
Sayfa Sayısı: 448
 
Arka Kapak Yazısı


Fortune Likör, Los Angelesın belalı güney mahallelerinden birinde yer alan, Dedektif Harry Boschun yıllardır bildiği bir içki marketidir. Marketin sahibi John Linin bir cinayete kurban gitmesi Boschu çok kötü etkiler ve Linin ailesine katili bulacağına söz verir.
Yaptığı araştırmalar sonunda, çok sayıda göçmeni Amerika Birleşik Devletlerinde kurdukları yeni hayata kadar izleyen, acımasız ve çok geniş kapsamlı Hong-Konglu bir suç şebekesini ortaya çıkarır ancak hayatı birdenbire altüst olur. Dünyada her şeyden üstün tuttuğu, en aziz varlığı ondan alınmıştır ve o da kaybettiği şeyi geri almak üzere Hong-Konga gider. Şehrin Aç Hayaletler Festivalinin bütün hızıyla devam ettiği Dokuz Ejder diye anılan köhne bir mahallesinde Bosch, bütün kuralları bir kenara bırakarak ölümcül bir tehlikeye atılacaktır.
Dokuz Ejder, GQ dergisi tarafından dünyanın en iyi polisiyeyazarı olarak nitelendirilen Michael Connellynin zirveye çıktığı ve kendi sıra dışı standartlarını bile geride bıraktığı emsalsiz, son derece heyecanlı bir roman...
YAZAR HAKKINDA
Michael Connelly New York Timesın en çok satanlar listesine girmiş birçok kitabın yanı sıra, Harry Bosch serisinin de yazarıdır. Eski bir muhabir olan Connelly, gazetecilik yaptığı dönemlerde de yazarlık döneminde olduğu gibi çok sayıda ödüle layık görülmüştür. Yazar halen Kaliforniya ve Floridada yaşamaktadır.
YAZARIN ALTIN KİTAPLARDAKİ DİĞER KİTAPLARI
Karanlık Ay, Betondaki Sarışın, Bagajdaki Ceset, Tünel Fareleri, Hile, Kaybolan Işık, Güneşin Karanlığında, Şüpheli Ölüm, Kuşkulu Delil, Beşinci Tanık

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlar da ilginizi cekebilir :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...