5 Kasım 2013 Salı

Kitap Tanıtımı: Masum Ölüm - Nora Roberts

Nora Roberts'dan yepyeni bir kitap. Nora Roberts'ın Eve Dallas serisinden "MASUM ÖLÜM" çok yakında raflardaki yerini alacak. Kitap tanıtımı ise şöyle.

Kitap Adı: Masum Ölüm

Yazar Adı: Nora Roberts

Yayınevi: Epsilon Yayıncılık

Sayfa Sayısı: 320

Arka Kapak Yazısı

New York Times çok satan yazarı Nora Roberts, Eve Dallas severleri yepyeni bir maceraya davet ediyor. Korkunç bir bilgisayar virüsü yayılıyor ve sınır tanımıyorLouie Cogburn son üç gününü dairesine kapanıp, bilgisayar monitörüne bakarak geçirmiştir. Baş ağrısı dayanılmaz bir haldedir sanki demirden çubuklar beynine saplanmaktadır. Ağrı giderek daha da kötü bir hal alır. En sonunda biri kapısını çaldığında, Louie beyzbol sopasını eline alır, kapıyı açar ve sopayı savurmaya başlar.Olay yerine gelen ilk polis şok tabancasını iki kere ateşler ve Louie hemen ölür. Teğmen Eve Dallas bu araştırmayı devralır ama adamın ani öfkesini ya da ölümünü açıklayacak hiçbir şey bulamaz. Elindeki tek ipucu bilgisayar ekranındaki mesajdır: Gerçek Masumiyete Ulaşıldı

Bir kişi daha neredeyse aynı koşullarda öldüğünde Dallas bir cevap bulmak için aklını zorlar ve imkânsız gerçekle yüzleşecek cesareti bulur Her şeyin sebebi makinelerden insanlara bulaşan bir virüs olabilir mi?

Çok eğlenceli.
Cosmopolitan

Muhtemelen eşi benzeri yok.
Library Journal

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlar da ilginizi cekebilir :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...