22 Kasım 2013 Cuma

Kitap Tanıtımı: İçgüdü - Jeremy Robinson

Pegasus Yayınları'ndan şiddetli bir gerilim kitabı çok yakında raflarda. Macera - gerilim romanlarını seven biri olarak ilgimi çekti. İşte kitabımız hakkında kısa bilgi.
 
Kitap Adı: İçgüdü
 
Yazar Adı: Jeremy Robinson
 
Yayınevi: Pegasus Yayınları
 
Sayfa Sayısı: 448
 
Arka Kapak Yazısı

İçgüdü sizi zayıf noktanızdan vuran, saf adrenalinden şiddetli bir humma gibi.
Thomas Greanias

Ölümcül bir virüs dünyayı tehdit etmektedir. Sağlıklı insanlar hiçbir ön belirti olmaksızın ölmeye başlar. Virüs son derece bulaşıcıdır, hiçbir şey onu durduramaz. Jack Sigler ve Satranç Takımı bu virüse karşı çare bulma arayışını üstlenirler.

Bu arayış onları Vietnam'ın balta girmemiş ormanlarına götürür ve burada hem insanlığın beşiğiyle hem de insanın ancak en berbat kâbuslarından tanıyabileceği bir rakiple karşılaşırlar. Bu amansız düşmana karşı verdikleri mücadele insanlığı tehdit eden virüsün tüm dünyaya yayılmasını durdurabilecek kadim bir sırrı da açığa çıkaracaktır.

Jeremy Robinson yine yapacağını yaptı. İçgüdü çarpıcı, düşündürücü ve en zayıf insana bile cesaret verecek kadar testosteronla dolu bir hikâye. Satranç Takımı geri döndü ve bir kez daha dünyayı kurtarmak için dünyanın bir ucuna gidiyor.
-thenovelblog.com

Robinson'ın ses getiren Satranç Takımı serisinin ikinci romanı bir bilgisayar oyunu olacak kadar çılgın ve yaratıcı bir gerilim.
-Publisher's Weekly

Nabız yazılı bir video oyunu gibiydi. İçgüdü ise James Cameron'ın Aliens'ına bir övgü niteliğinde. Karakterinin etkileyici ve sürükleyici değişimleriyle İçgüdü, Robinson'ın bugüne kadar yazdığı en iyi kitap ve şüphesiz James Rollins ve Matthew Reilly'nin abartılı stillerini seven gerilim romanı tutkunlarının en iyiler listesinde yerini alacak.
-Booklist

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlar da ilginizi cekebilir :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...