6 Şubat 2015 Cuma

7. Sonsuz Kitap Mutluluğu Blog Turu / Maske - Lemariz Müjde Albayrak / Neden Okumalısınız?


7. Sonsuz Kitap Mutluluğu Blog Turu ile herkese merhaba. Neden Okumalısınız? diye soruyoruz


Lemariz Müjde Albayrak, Hissiz kitabının da yazarı. Bir çoğumuz wattpad'de tanıtık onu. Hissiz hikayesi sevildi ve Postiga Yayınları tarafından kitap haline getirildi. Çok kısa süre içerisinde çok satanlar arasına girdi. Bu kitabı okurları sevdi ve....

******


MASKE kitabını merakla bekledi ve raflara çıktığı zaman bu kitap da çok satanlar listesine girdi. Adrian'ı herkes merak etti,,,
Adrian... Bir soy ismi olmaksızın hayatta tek başına tutunmuş güçlü bir erkek. Sahip olamayacaklarını arzularken yıkılan kurallar ve aşılan sınırlarla işlenen bir günah daha önce hiç bu kadar önemli olmamıştı. Maskenin ardına gizlenmiş ihtiyaçlarını saklayabildikçe yıkılmayacağına inanırken, sokakların kanunu aşk kapıyı çaldığında yeterli olacak mıydı? 

******
Jasmine. O gece ne olmuştu. Kitabın arka kapağında yazılanlar okuyucuların ilgisini çekti.
Ödenen bedeller, çekilen acılar aşk için miydi?
Jasmine… Hayatından adadığı tek bir geceye ödenen bedellerin altında ezilmiş bir kadın. Arzularına yenik düşmek hiç bu kadar cezbedici olmamıştı. Peki, ya kırılan kalbi? Arzularıyla başa çıkamayan ateşli benliği teslim olduğu aşkın cehenneminde yanarken, maskesinin ardında gizledikleri kaybolan ruhlarına kılavuz olabilir miydi?

******
Peki, ya aşk, tutku, sevgi karşı konulamaz hisler bu kitapta nasıl anlatılıyordu?
"Adrian yangındı! Yakan bir ateş... Tatlı tatlı çıtırdarken bir anda harlanan ve harlandığında yakıp yıkabilen, ardından yeniden başında şarkıların söylendiği bir kamp ateşine dönüşebilen bir yangındı. Şimdi de onun tenini dağlıyordu. Bir yangının aleviydi ruhundan ruhuna akan ve Jasmine yanıyordu. Küle döneceğini bile bile yanıyor, yandıkça harlanıp coşuyordu tükenen yüreği."

******
Neden Okumalısınız?

Tüm bu merak edilenler haricinde, seri kitaplardan ve aşk romanlarından vazgeçemeyenlerin tercihi olacaktır. 

Maske'yi merak edenler Hissiz kitabını okuyun, Hissiz kitabını okuyanlar ise Maske kitabını okumalısınız...


Keyifli okumalar...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlar da ilginizi cekebilir :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...