2 Mayıs 2013 Perşembe

Yeni Çıkan Kitap: Sevginin Son Dileği


Selam! Kitaplarını keyifle okuduğum Debbie Macomber’ın yepyeni kitabı bizlerle. Önümüzdeki hafta piyasaya çıkacak olan kitabın tanıtımını sizlerle paylaşmak istedim. Kapak tasarımı bir harika. Görünce hak vereceğinizi biliyorum. Kitabı okuduğumda yorumlarımla sizlerle olacağım.

Sevgilim,
Bu mektubun seni çok şaşırtacağını biliyorum...

Michael, genç yaşta kanserden kaybettiği eşinin bıraktığı ve ölümünden bir yıl sonra okumasını istediği mektupla neye uğradığını şaşırır. Hayatını yalnızca sevdiği kadına adayan Michael, eşinin şok etkisi yaratan istekleri karşısında yaşamına nasıl devam edeceğini bilemez. Onun sağduyusundan bir an olsun şüphe duymayan Michael, kendisine yeni bir hayatın kapılarını açacak maceraya ister istemez dahil olur.

Okurlarını her zaman aşka, umuda ve yeni başlangıçlara sürükleyen Debbie Macomber, Sevginin Son Dileğinde kaybedilenlerin ardından hayata tutunmaya çalışan insanlara mutluluğun işaretini sunuyor.

"Sevginin Son Dileğindeki bütün karakterlere alkış tutacaksınız; bu kitap tam bir Debbie Macomber klasiği."
Womans Day

"İlişkilerinde doğru yolu bulmaya çalışan üç kadın ile eşini kaybettikten sonra hayatını sürdürmek ve mutluluğu yeniden yakalamak için çabalayan bir erkeğin dokunaklı hikâyesi."
The Best Reviews

"Sevginin Son Dileğindeki bütün karakterlere alkış tutacaksınız; bu kitap tam bir Debbie Macomber klasiği."
Womans Day

"Bu kitap bir ilişkide karşılaşılabilecek pek çok olasılıkla dolu. Macomber karakterlerini bir yandan zorluklarla yüzleştirirken, diğer yandan bunların üstesinden gelmelerini sağlayarak okuru sonsuz bir doyuma ulaştırıyor."
Chicago Tribune

"Aşkı, kaybedişi ve dostluğu anlatan büyüleyici bir roman..."
RT Book Reviews


Sayfa Sayısı: 464

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: Martı Yayınları


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlar da ilginizi cekebilir :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...